Škrabadlo Tunel - 37x37x37 cm

Skvělá schovka pro vaši kočku. Kartonové škrabadlo Tunel slouží nejen pro broušení drápků vašich mazlíčků, ale také jako místo pro odpočinek. Průměr vnitřního tunelu 27 cm. Česká výroba.

Můžeme doručit do:
26.4.2024
Skladem (5 ks)
Kód: 67
Značka: Happy Claw
Kategorie: Škrabadla
Hmotnost: 6 kg
? Délka: 370
? Šířka: 370
? Výška: 370
? Vnitřní kruh: 270

Kartonové škrabadlo Tunel je velké škrabadlo ve tvaru krychle z kvalitní pětivrstvé lepenky, které poslouží nejen k broušení drápků, ale také jako místo pro odpočinek vašeho mazlíčka. Všechny strany mají stejnou délku 37 cm a tvoří tak kompaktní celek s otvorem uprostřed, který škrabadlu dává další rozměr a tím je úkryt. Navrženo bylo pro pohodlné broušení drápků, které se nebudou v materiálu zasekávat, takže se k němu bude kočička ráda vracet.

Hlavní výhoda škrabadla z kartonu

Vlnitá lepenka je přirozeně měkčí materiál, díky čemuž se kočka při broušení drápků nezachytává a materiál netrhá. To umožňuje dělat delší tahy a ostré drápky přirozeně obrousit. Několik vrstev kartonu slepených k sobě se stanou velmi odolnými a poskytnou kočce skvělou zábavu po dlouhou dobu. A když přijde čas odpočinku, poslouží kartonové škrabadlo zároveň jako místo odpočinku a lenošení.

Nudle_tunel_popisek

Kartonová škrabadla vyrábíme ručně a ekologicky

Škrabadlo z kartonu Happy Claw myslí kromě koček také na přírodu, vyrobeno je z vlnité lepenky (kartonu), která je k životnímu prostředí maximálně šetrná. V případě potřeby lze škrabadlo pro kočky jednoduše recyklovat, stačí ho odnést do kontejneru.

Co kartonové škrabadlo pro kočky nabízí

- Výška 37 cm

- Úkryt v tunelu o průměru 27 cm

- Kvalitní ruční výroba škrabadla přímo v ČR

- Přirozené a pohodlné broušení drápků

- Poslouží i jako místo k odpočinku

- Škrabadlo z kartonu je zcela ekologické

- Rozměry škrabadla: 37 x 37 x 37 cm

 

Zpět do obchodu