Škrabadlo M - bílá - 34x26x7 cm

Malé kartonové škrabadlo v bílé barvě je vhodné pro menší kočky nebo koťata. Navrženo bylo pro pohodlné broušení drápků, které se nebudou v materiálu zasekávat, takže se k němu bude kočička ráda vracet.

Můžeme doručit do:
26.4.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 62
Značka: Happy Claw
Kategorie: Škrabadla
? Délka: 340
? Šířka: 260
? Výška: 70

Malé kartonové škrabadlo v bílé barvě pro kočky myslí na potřeby mazlíčků, bylo navrženo pro pohodlné broušení drápků, které se nebudou v materiálu zasekávat, takže se k němu bude kočička ráda vracet. Zároveň poslouží jako místo odpočinku a lenošení.

Hlavní výhoda škrabadla pro kočky z kartonu

V čem je škrabadlo z kartonu lepší než klasické sisalové? Vnitřní část materiálu je přirozeně měkčí, díky čemuž se kočka při broušení drápků nezachytává a materiál netrhá. To umožňuje dělat delší tahy a ostré drápky přirozeně obrousit. A když přijde čas odpočinku, poslouží kartonové škrabadlo zároveň jako místo odpočinku a lenošení.

Nudle_popisek

Škrabadlo pro kočky je vyráběno ručně a ekologicky

Škrabadlo z kartonu Happy Claw myslí také na přírodu; vyrobeno je z vlnité lepenky (kartonu), která je k životnímu prostředí maximálně šetrná. V případě potřeby lze škrabadlo pro kočky jednoduše recyklovat, stačí ho odnést do kontejneru.

Co kartonové škrabadlo pro kočky nabízí

- Pohodlné řešení pro vás i vaši kočičku

- Bílé provedení

- Kvalitní ruční výroba škrabadla přímo v ČR

- Přirozené a pohodlné broušení drápků

- Poslouží i jako místo k odpočinku

- Škrabadlo z kartonu je zcela ekologické

- Rozměry škrabadla: 34 x 26 x 7 cm

 

Zpět do obchodu