Škrabadlo L - bílá - 44x34x7 cm

Široké kartonové škrabadlo z kvalitní vlnité lepenky nabízí přirozené a pohodlné broušení drápků, ale také místo pro odpočinek vašeho mazlíčka.

Můžeme doručit do:
17.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 53
Značka: Happy Claw
Kategorie: Škrabadla
Hmotnost: 1 kg
? Délka: 440
? Šířka: 340
? Výška: 70

Bílé kartonové škrabadlo pro kočky, bylo navrženo pro pohodlné broušení drápků vašeho mazlíčka. Pečlivá ruční výroba nevynechá žádný detail. Vhodné je pro všechny typy koček, a navíc lze toto kartonové škrabadlo použít pro těžké kočky.

Hlavní výhoda škrabadla pro kočky z kartonu

V čem je škrabadlo z kartonu lepší než klasické sisalové? Vnitřní část materiálu je přirozeně měkčí, díky čemuž se kočka při broušení drápků nezachytává a materiál netrhá. To umožňuje dělat delší tahy a ostré drápky přirozeně obrousit. Kočka se navíc může během procesu dostatečně zapřít přímo na škrabadle, takže neklouže po podlaze a neničí ji. A když přijde čas odpočinku, poslouží kartonové škrabadlo zároveň jako místo odpočinku a lenošení.

 

Škrabadlo pro kočky je vyráběno ručně a ekologicky

Škrabadlo z kartonu Happy Claw myslí kromě „tygříků“ také na přírodu; vyrobeno je z vlnité lepenky (kartonu), která je k životnímu prostředí maximálně šetrná. V případě potřeby lze škrabadlo pro kočky jednoduše recyklovat, stačí ho odnést do kontejneru. S ohledem na bezpečnost nemá škrabadlo Happy Claw žádné ostré hrany a nehrozí proto poranění tlapek (polštářků zespodu tlapek).

Nudle_popisek

Co kartonové škrabadlo pro kočky nabízí

- Pohodlné řešení pro vás i vaši kočičku

- Kvalitní ruční výroba škrabadla přímo v ČR

- Bílé provedení

- Přirozené a pohodlné broušení drápků

- Poslouží i jako místo k odpočinku

- Škrabadlo z kartonu je zcela ekologické

- Rozměry škrabadla: 44 x 34 x 7 cm

 

Zpět do obchodu